زندگی‌نامه
 اشعار
 مصاحبه‌ها
 صدای شاعر
 عكس‌ها
 درباره‌ی ما
درباره‌ی ما <- صفحه‌ی نخست


درباره‌ی ما


در تابستان ۱۳۸۲ خورشيدی گروه کوچکی از ايرانيان علاقه‌مند به ادب و شعر فارسی و دوستداران سيدعلی صالحی در داخل و خارج از ايران برآن شدند تا با ايجاد يک صفحه‌ی اينترنتی امکان آشنايی و دسترسی ديگر هم‌ميهنان خود به آثار ارزشمند اين شاعر معاصر را فراهم سازند.


محدوديت‌های مختلف و کمبود امکانات که همواره شامل حال ادباء و ادب‌دوستان اين سرزمين بوده است - بويژه آنجا که پای تجليل و قدردانی از شاعری معاصر و در قيد حيات در ميان باشد - ما را در انجام اين وظيفه‌ی فرهنگی و ميهنی راسخ‌تر کرد.


بيان چند نکته در اينجا لازم به نظر می‌رسد:
۱- با وجود نهايت دقتی که در تصحيح متون تايپ شده به عمل آمده است، مدعی بی‌نقص بودن آن نيستيم و از عزيزانی که زحمت تذکر را تقبل می‌کنند، پيشاپيش سپاسگزاريم.

۲- در تصحيح متون سعی شده است که از مقايسه‌ی چاپهای گوناگون و در صورت لزوم از نظريات تکميلی و اصلاحی استاد صالحی بهره گرفته شود. عدم تطابق احتمالی برخی از متون از جهت محتوی و صفحه‌بندی با آنچه در کتب به چاپ رسيده‌است، تنها به اين دليل می‌باشد.

۳- در موارد نادری که مطلبی ناخوانا بوده و امکان تصحيح آن نيز وجود نداشته، از علامت سوال استفاده شده است.


ضمن سپاسگزاری صميمانه از استاد سيدعلی صالحی که با مهربانی و صبر، وقت گرانبهای خود را در اختيار ما گذاشتند، يادآوری اين نکته را ضروری می‌دانيم که تمام مسئوليت انتخاب و انتشار کليه مطالب فقط با سردبير اين صفحه می‌باشد.


اميد که اين برگ سبز مورد قبول ايشان و شما قرار گيرد.


دوستان بزرگواری که با لطف بی‌دريغ و همکاری افتخاری خود ياريگر ما بوده‌اند، خانمها و آقايان:
آرزو شرقی
مهری سالاری
عبدالرحمن ذکايی
محمدعلی توکلی


رضا توکلی
زمستان ۱۳۸۲ خورشيدی تماس
 چاپ صفحه
 معرفی به دوستان
 Persian Font


add this banner to your site

Best viewed with IE 5.5
or later and screen resolution
of 1024 x 768

Copyright © 2003-2013
Seyedalisalehi.com

last updated:
October 9, 2013